OD NÁVRHU PO REALIZÁCIU

  • Vizualizácia budúceho diela
    Vizualizácia budúceho diela
  • Takto to vyzerá po odovzdaní
    Takto to vyzerá po odovzdaní
Od návrhu po realizáciu

Spokojný zákazník je našou prioritou. Preto Vám odporúčame nasledovný postup, ktorý sa nám osvedčil počas našej existencie na trhu:

1. Pre prvotnú informáciu slúži náš orientačný cenník, ktorý si stiahnete z tejto stránky. Ceny poskytnuté cenníkom je však nutné brať len orientačne. K našim výrobkom poskytujeme množstvo služieb ako sú montáž automatických pohonov, povrchová úprava a iné. Taktiež v cenníku je uvedených iba niekoľko z tisícok možných variantov.

2. Dôležitý je prvotný kontakt. Netreba sa báť zdvihnúť telefón a požiadať o osobné stretnutie, ktoré je samozrejme zdarma. Pri ňom sme Vám schopný najlepšie poradiť a poskytnúť najviac informácií o tom ako zvoliť optimálne riešenie. Poskytneme Vám materiály s ktorými si sami poskladáte dielo Vám ušité na mieru. Svoje požiadavky môžete stanoviť aj formou emailu v ktorom zadáte Vami stanovené rozmery diela a jeho špecifikáciu ( fotografia, obrázok, skica ).

3. Na základe dotazu spracujeme predbežnú cenovú ponuku na kompletnú realizáciu diela podľa Vašej požiadavky. Je lepšie vybrať si niekoľko variantov a nechať si tak možnosť výberu podľa zložitosti, alebo ekonomickej náročnosti. Nerobí nám problém vytvoriť pre Vás cenovú ponuku na tri, či štyri varianty diela o ktoré prejavíte záujem. Súčasťou takéhoto ocenenia je aj vizualizácia diela spolu s podrobným popisom. Cenovú ponuku Vám zašleme na odsúhlasenie.

4. V prípade súhlasu je najvhodnejšie stretnutie priamo na mieste realizácie diela, kde sa spresnia detaily, a prevedie výrobné zameranie.

5. Následne sa upresní cenová ponuka ( zvyčajne sa nelíši od predbežnej o viac, či menej ako 5% ) a podpíše zmluva o dielo, ktorej súčasťou je vizualizácia diela spolu so všetkými službami, ktoré si spolu s dielom zákazník objednáva.

6. Výroba sa realizuje až po podpise zmluvy a odsúhlasení, nasleduje povrchová úprava a montáž s odovzdaním.