ČASTÉ OTÁZKY

1. Je nutné vybrať si dielo len z uvedeného cenníku? Nie. Cenník slúži len pre základnú orientáciu. Cenovú ponuku dokážeme spraviť z obrázku, skice, alebo si vzor vyskladáte podľa svojej chuti z nášho špeciálneho katalógu ktorý Vám zdarma doručíme.

2. Ako sú vaše výrobky chránené proti korózií? Po dohode so zákazníkom ošetrujeme naše výrobky základným a vrchným nástrekom proti korózií, prípadne patinovaním (odtieň zlatá, strieborná, bronzová, medená). Zákazníkom ponúkame aj možnosť nanesenia podkladového žiarového zinku ktorý trvale (v závislosti od prostredia umiestnenia diela až do 60 rokov) bráni vzniku korózie.

3. Aká je dodacia lehota? Tu záleží od typu výrobku. Všetky výrobky sú vyrábané na objednávku. Závisí hlavne na rozsahu objednávky- priemerná dodacia lehota sa pohybuje od 3-4 týždňov, ale menšie, alebo urgentné objednávky sme schopný vybaviť aj v kratšom termíne.

4. Realizujete len maloobchodný predaj, alebo ste schopný vyrobiť aj väčšie zákazky? Samozrejme sme schopní uspokojiť zákazníkov, ktorí chcú iba jeden výrobok, ako aj odberateľov, ktorý majú záujem aj o výrobu sérií výrobkov (napr. pre vybavení reštaurácií) aj pri dlhodobej spolupráci (obchodní a stavební firmy, architekti apod.)

5. Akým spôsobom riešite prípadné reklamácie? V prvom rade musíme uviesť, že robíme všetko pre to aby sme možným reklamáciám predchádzali. Ku všetkým našim zákazníkom pristupujeme korektne a vážime si ich záujmu o nami ponúkané výrobky. Prípadne vzniknuté reklamácie sú riešené bez zbytočného vyčkávania, tak aby sme zabezpečili čo najrýchlejšie znovunavrátenie diela do používania zákazníkovi.